Razem 303 404 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Szkutnik - montażysta (budowa jachtów)  *15 Euro netto/ h - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszego klienta w rejonie Enkhuizen poszukujemy SZKUTNIKA - MONTAŻYSTĘ DO BUDOWY JACHTÓW Oferujemy Wynagrodzenie 15€ netto / godzinę Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę ,pokoje 1 osobowe ( mieszkania w pełni wyposażone z dostępem do internetu ) Ubezpieczenie zdrowotne,koszt 20.44 € tygodniowo Umowę na warunkach holenderskich Transport do pr ... więcej »
Pracownik budowlany - pomocnik dekarza  *11 Euro netto/ h - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszego klienta w rejonie Rijssen poszukujemy PRACOWNIKA BUDOWLANEGO - POMOCNIKA DEKARZA z j.angielskim i prawem jazdy Oferujemy Wynagrodzenie 11.00 € netto / godzinę Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę ,pokoje 1 osobowe ( mieszkania w pełni wyposażone z dostępem do internetu ) Ubezpieczenie zdrowotne,koszt 20.44 € tygodniowo Umowę na war ... więcej »
Pracownik budowlany ( szlifierz, betoniarz )  *10.00 Euro ne - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszego pracodawcy na terenie Holandii (okolice Rijssen) poszukujemy PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH do przyuczenia ze znajomością języka niemieckiego (głównie prace szlifierskie i betoniarskie). Oferujemy Wynagrodzenie 10 € netto/ godzinę ( netto - " na rękę" ) Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę ,pokoje 1-2 osobowych ( mieszkania w pe ... więcej »
Wózkowy / recykling metali  * 283 Euro netto/tydz. - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszego klienta w okolicach Zwolle poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK RECYKLINGU METALU - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Oferujemy Wynagrodzenie 283€ netto/tydz. ( za 40h "na rękę", po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia ) Zakwaterowanie ( pokoje 2 osobowe) Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu Opiekę polskojęzyczn ... więcej »
Spawacz/pracownik produkcji (recykling metalu) * 330 Euro ne - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszego klienta w okolicach Zwolle poszukujemy kandydatów na stanowisko:SPAWACZ / PRACOWNIK PRODUKCJI (RECYKLING METALU) Oferujemy Wynagrodzenie 330€ netto/tydz. ( za 40h "na rękę", po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia ) Zakwaterowanie ( pokoje 2 osobowe) Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu Opiekę polskojęzycznych koor ... więcej »
KIEROWCA ZAWODOWY C+E z kodem 95 * 365 Euro netto/tydz. - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszego klienta w okolicy Zwolle poszukujemy KIEROWCY ZAWODOWEGO C+E Z KODEM 95 Oferujemy Wynagrodzenie 365€ netto/tydz. ( za 40h "na rękę", po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia ) Zwrot kosztów dojazdu do pracy lub samochód służbowy Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Ubezpieczenie zdrowotne Zakwaterowanie zapewn ... więcej »
Spawacz 135  *450 Euro netto/tydz. - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszego klienta w okolicy Zwolle poszukujemy SPAWACZA 135 - do obsługi robota spawalniczego Oferujemy Wynagrodzenie 450€ netto/tydz. ( za 40h "na rękę", po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia ) Umowę na warunkach holenderskich Ubezpieczenie zdrowotne Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę ( pokoje 2 osobowe ) Zwrot kosztów do ... więcej »
Spawacz - MIG, MAG, TIG, Elektroda *wynagrodzenie do negocja - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszego klienta w okolicach Rotterdamu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Spawacz - MIG, MAG, TIG, Elektroda Oferujemy Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od doświadczenia zawodowego oraz znajomości j.angielskiego Nadgodziny płatne 150% (każda godzina powyżej 8h dziennie) Ubezpieczenie zdrowotne opłacone przez pracodawcę Zakwaterowanie za ... więcej »
Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych * wynagrodzenie do - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszego klienta w okolicach Rotterdamu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych Oferujemy Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od doświadczenia zawodowego oraz znajomości j.angielskiego Nadgodziny płatne 150% (każda godzina powyżej 8h dziennie) Ubezpieczenie zdrowotne opłacone przez pracodawcę Zakwaterow ... więcej »
Produkcja przekąsek  *10.43 Euro  brutto/ godz - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszych pracodawców na terenie Holandii (różne rejony - Aalsmeer, Leerdam, Utrecht, Wijchen, Nijmegen etc....) poszukujemy kandydatów / kandydatki z komunikatywną znajomościa j.angielskiego do pracy na produkcji przekąsek. Oferujemy Wynagrodzenie 10.43 € brutto/ godzinę ( wynagrodzenie wypłacane tygodniowo) Zakwaterowanie w pokojach 1 lub 2 o ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Ogrodnictwo - pracownik fizyczny * 9.94 Euro brutto/h - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszych pracodawców w rejonie Westland - Wateringen,Monster,De Lier etc...poszukujemy kandydatów / kandydatki do pracy w ogrodnictwie (róże i chryzantemy). Oferujemy Wynagrodzenie 9.94 € brutto/ godzinę ( wynagrodzenie wypłacane tygodniowo) Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych,koszt 89.00 € tygodniowo ( mieszkania wyposażone z dostępem do intern ... więcej »
SPAWACZ TIG / MIG (aluminium) * 480 Euro netto/tydz. - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszego klienta w okolicach Zwolle poszukujemy kandydatów na stanowisko: SPAWACZ TIG / MIG (aluminium) Oferujemy Wynagrodzenie 480€ netto/tygodniowo (przy 40 h po odliczeniu kosztów mieszkania i ubezpieczenia) Zwrot kosztów dojazdu do pracy lub transport samochodem służbowym Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Ubezpieczenie zdrowotne ... więcej »
PRACOWNIK FIZYCZNY Z VCA (czyszczenie maszyn produkcyjnych) - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszego klienta w okolicy Zwolle poszukujemy PRACOWNIKA FIZYCZNEGO Z VCA do pracy przy czyszczeniu maszyn produkcyjnych ( maszyny do recyclingu odpadów zielonych ) Oferujemy Wynagrodzenie 424€ netto/ tydzień Zwrot kosztów dojazdu do pracy lub samochód służbowy Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Ubezpieczenie zdrowotne Zakwaterow ... więcej »
Praca sezonowa na produkcji ( październik - grudzień 2019 ) - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszych klientów w okolicach Amsterdamu poszukujemy pracowników sezonowych na okres październik - grudzień 2019 do pracy na produkcji. Oferujemy Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo : od 9.70 € brutto/h + nadgodziny płatne 150% Płatne zakwaterowanie (pokoje 2 - 3 osobowe z internetem ) Płatne ubezpieczenie zdrowotne Umowę na warunkach holendersk ... więcej »
Pracownik budowlany - renowacja szalunków - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszego klienta w okolicach Zwolle poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK BUDOWLANY - RENOWACJA SZALUNKÓW Oferujemy Wynagrodzenie 373€ netto/tydz. ( za 40h "na rękę", po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia ) Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokoje 2 osobowe z internetem ) Ubezpieczenie zdrowotne opłacone przez pra ... więcej »
19.09.2019 11:37
O

Hydraulik (ABC)

Hydraulik (ABC) - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszego klienta w okolicach Flensburg poszukujemy kandydatów na stanowisko: Hydraulik Oferujemy Wynagrodzenie 12€ netto/h Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich Składki odprowadzane w Niemczech Darmowe zakwaterowanie Zakres obowiązków Montaż instalacji sanitarnych i grzewczych w nowym budownictwie Wymagania Podstaw ... więcej »
Pracownik fizyczny - praca w ocynkowni * 329 Euro netto/tydz - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszego klienta w okolicach Zwolle poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK FIZYCZNY - PRACA W OCYNKOWNI Oferujemy Wynagrodzenie 329.00 € netto/tydz. ( za 40h "na rękę", po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia ) Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokoje 2 osobowe z internetem ) Umowę na warunkach holenderskich Transpo ... więcej »
18.09.2019 10:46
O

MURARZ w Steiermark (JAT)

MURARZ w Steiermark (JAT) - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszego klienta z miejscowości Steiermark poszukujemy kandydatów na stanowisko: MURARZ Oferujemy Wynagrodzenie od 13,22€ brutto/h 15€ netto dziennego dodatku do mieszkania 26€ netto diety dziennej Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach austriackich Składki odprowadzane w Austrii Pomoc w organizacji zakwaterowania Zakres obowiąz ... więcej »
Pracownik produkcji - lakiernia  * 329 Euro netto/tydzień - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszego klienta w okolicach Zwolle poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI - PRACA NA LAKIERNI Oferujemy Wynagrodzenie 329.00 € netto/tydz. ( za 40h "na rękę", po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia ) Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokoje 2 osobowe z internetem ) Umowę na warunkach holenderskich Trans ... więcej »
PRACA W SZKLARNI Z PAPRYKĄ * 9.82 Euro brutto/h - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla naszych pracodawcy w Middenmeer poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIKÓW FIZYCZNYCH DO PRACY NA SZKLARNI Z PAPRYKĄ Oferujemy Wynagrodzenie - 9.82€ brutto/h Płatne zakwaterowanie gwarantowane przez pracodawcę ( pokoje 2-3 osobowe) Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu Płatne ubezpieczenie zdrowotne Umowę na warunkach hole ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 79
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)