Razem 310 223 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Testerzy wierności zdrady małżeńskie i partnerskie - Zdjęcia do ogłoszenia
Testerzy Wierności Usidlanie sprawdzenie drugiej połówki zaczyna się od zlecenia. — Klient kontaktuje się z nami i określa cel, którego lojalność chce sprawdzić. nazywamy go figurantem. Tester wierności jest kimś w rodzaju prywatnego detektywa, którego zadaniem jest wystawić na próbę wierność partnera lub partnerki zleceniodawcy. Przed rozpoczęciem uwodze ... więcej »
27.03.2020 11:07
O

Testerzy Wierności . Zdrady

Testerzy Wierności . Zdrady - Zdjęcia do ogłoszenia
Testerzy Wierności Vanessa to Poznańska firma z tradycjami usług od paru lat. Pomagamy odpowiedzieć przez nasze czynności czy dana osoba testowana jest skłonna do zdrady jak i doprowadzamy do jej realizacji. Poprzez nasze działania zleceniodawca otrzymuje nagrania foto jak i video o dokonaniu zdrady lub jej możliwości popełnienia. Takie czynności rozwikłają ... więcej »
25.03.2020 16:00
O

Testerzy Wierności ....

Testerzy Wierności .... - Zdjęcia do ogłoszenia
Testerki i Testerzy Wierności są popularną metodą sprawdzenia uczciwości w związku i upodobań naszej drugiej połowy. Testowanie wierności staje się w Polsce coraz popularniejsze. Sposób na prawdę o partnerze – partnerce przed wejściem w związek małżeński, lub w trakcie jego trwania powoduje iż nasze domysły o niewierności partnerki lub partnera możemy sprawd ... więcej »
25.03.2020 16:00
O

Uwodzenie Testerzy Wierności

Uwodzenie Testerzy Wierności - Zdjęcia do ogłoszenia
Zastanawiałeś się kiedyś, jak sprawdzić wierność partnera/partnerki najprościej skorzystać z usługi sprawdzenia przez Testerów Wierności którą oferujemy. Test wierności odbywa się przez podstawienie naszych pracownic czy pracowników do rzeczywistości w realu dnia codziennego w którym porusza się osoba testowana. Nasi pracownicy jak i pracownice to atrakcyjne ... więcej »
Uwodzenie i naprawa związku który się zakończył Testerzy - Zdjęcia do ogłoszenia
Warszawa Poznań Katowice czy Gdańsk a może inna miejscowość mała czy duża, nasze usługi wykonujemy wszędzie w kraju jak i za jego granicami. Testerzy wierności działają na portalach internetowych jak i w życiu codziennym, spotkasz ich wszędzie lecz nie będziesz o tym wiedzieć ani przypuszczasz że masz z nimi do czynienia. Stoisz w kolejce do kasy czy na przy ... więcej »
Testerzy Wierności Zdrady w związkach - Zdjęcia do ogłoszenia
Testerzy Wierności Zdrady w związkach Testerzy wierności naszej firmy doprowadzają do sprawdzenia czy dana osoba jest podatna na pokusy zdrady. Poprzez działania psychologiczne jak i urodą naszych pracowników doprowadzamy do sytuacji gdzie dana osoba testowana nakłaniana jest do symptomów zdrady. Na życzenie klientów nasza grupa może również doprowadz ... więcej »
17.03.2020 18:07
O

Testerzy Wierności ...

Testerzy Wierności ... - Zdjęcia do ogłoszenia
Testerzy Wierność Test Polacy zdradzają coraz częściej. Takie wnioski płyną z badań przeprowadzonych przez Centrum Profilaktyki Społecznej. Do kontaktów seksualnych poza małżeństwem przyznaje się aż 39 proc. badanych. W 2014 roku podobną deklarację składał co trzeci respondent, a dwa lata wcześniej co piąty. I choć zdrad wciąż jest w Polsce mniej niż w k ... więcej »
17.03.2020 18:07
O

Testerzy Wierności

Testerzy Wierności - Zdjęcia do ogłoszenia
Testerzy Wierności Przypuszczasz iż osoba z którą żyjesz może mieć skłonności do zdrady, szukasz odpowiedzi – pomożemy. Testerzy Wierności Vanessa sprawdzają psychikę osoby testowanej i jego skłonności. Testerzy doprowadzają do pewnych zachowań które normalnie by nie zaistniały aby wpłynąć na osobę testowaną jak i jej psychikę. Całokształt działań jest ... więcej »
09.03.2020 14:45
O

Sprawdzenie Wierności

Sprawdzenie Wierności - Zdjęcia do ogłoszenia
Testerzy Wierności Sprawdzenie Wierności to oferta dla podejrzliwych i zazdrosnych którzy zajmują się testowaniem wierności. Nie śledzimy rzeczywistej zdrady, ale sprawdzamy, czy partner – partnerka zleceniodawcy jest na nią podatny. Metodą naszej pracy jest prowokacja. Zaczynamy od małego rekonesansu już w rozmowie z klientem. Musimy wiedzieć o tej osobie ... więcej »
Testerzy Wierności zdrady podryw dowody rozwodowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Testerzy Wierności Nasi pracownicy to ludzie o dobrej aparycji, zadbani, często dobrze wykształceni, znający języki obce, a przy bardziej skomplikowanych sprawach - osoby umiejące grać na przykład w golfa, nurkować, jeździć na nartach lub znający się na malarstwie, sztuce lub muzyce klasycznej. Po co to wszystko? Po to, aby tester mógł zbliżyć się do figu ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Dowody rozwodowe zdobyte przez testerów wierności - Zdjęcia do ogłoszenia
Dowody rozwodowe zdobyte przez testerów wierności Dowody rozwodowe zdobyte przez testerów wierności oraz odzyskiwanie utraconej miłości poprzez oddziaływanie psychologiczne Większość małżeństw czy związku partnerskich ulega pokusie zdrady przez któregoś z nich. Nasz wyspecjalizowany zespół od paru lat służy Państwu sprawdzaniem osoby najbliższej czy po ... więcej »
Testerzy Wierności Uwodzenie Promocja Cenowa Lato 2019 - Zdjęcia do ogłoszenia
Testerzy wierności promocja cenowa na okres lata 2019. Jeśli zgłosisz się do nas drogą mailową i po przedstawieniu zagadnienia sprawdzenia osoby oraz opisaniu tematu zostanie przedstawiona wycena. Jeśli powołasz się na „akcja lato” otrzymasz 10 % zniżki. Sprawdzamy osoby w realu jak i w Internecie doprowadzamy do powrotu osoby która zakończyła związek lub po ... więcej »
16.01.2020 19:39
O

Sprawdzenie Wierności i Uczuć

Sprawdzenie Wierności i Uczuć - Zdjęcia do ogłoszenia
Luźne podejście do małżeństw i związków to wyznacznik naszych czasów. Dzięki technologiom nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów, a przede wszystkim zdrady są łatwiejsze. Zawdzięczamy im jednak jeszcze coś innego, prostotę ich udowadniania niewierność posługując się zdobyczami techniki. Sięganie partnerów po kontakty online i wymiana wiadomości za pośred ... więcej »
Sprawdzenie Wierności Testerzy Wierności Zdrady - Zdjęcia do ogłoszenia
W sprawach o rozwód postępowanie dowodowe w większości przypadków jest bardzo skomplikowane, a nadto obarczone dużym ryzykiem. Jego przeprowadzenie ma na celu w szczególności ustalenie okoliczności faktycznych dotyczących powodów rozkładu pożycia małżeńskiego, określeniu ewentualnej winy, jak również okoliczności. Żądając, aby sąd w wyroku rozwodowym wsk ... więcej »
Flirt i zdrada w sieci i realu test testerów wierności. - Zdjęcia do ogłoszenia
Flirt i zdrada w sieci i realu test testerów wierności. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że flirtujemy nieświadomie. Tajemnicze spojrzenia, przypadkowe spotkania wzroku, wreszcie rozmowa - czasem na zupełnie błahe tematy – to najczęściej spotykane „symptomy” flirtu. Flirtujemy, bo czujemy, że coś nas do tego popycha. Bo, nie wiedząc dlaczego, mamy ... więcej »
Testerzy Wierności Vanessa Uwodzenie Zdrada dowody rozwodowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Testerzy Wierności Vanessa - Uwodzenie – Zdrada Zastanawiasz się co się dzieje w twoim małżeństwie lub partnerstwie? Nie masz wytłumaczenia na zachowania i oddalenie się uczuciowe ukochanej osoby?. Twój związek rozleciał się a pragniesz aby druga połowa powróciła do Ciebie?. Pragniesz okazać że nowe partnerstwo ukochanej osoby nie jest dobre?. Pragnies ... więcej »
02.01.2020 13:31
O

Sprawdzanie TesterzyWierności

Sprawdzanie TesterzyWierności - Zdjęcia do ogłoszenia
Zastanawiasz się czemu jesteś sam w domu gdzie jest osoba z którą mieszkasz i żyjesz. Nie pierwszy raz spóźnia się z pracy a potem mówi iż musiała być dłużej bo jest sporo zleceń, lub opowiada że wstąpiła po drodze do sklepu. Jest to niepokojące – bardzo niepokojące tym bardziej gdy nie jest to jednorazowe a powtarza się wielokrotnie. To rzeczywistość nie ... więcej »
02.01.2020 13:31
Cena: 1 800 Zł.
O

Dowody zdrady przez Facebook - tester wierności

Dowody zdrady przez Facebook - tester wierności - Zdjęcia do ogłoszenia
Dowody zdrady przez Facebook - tester wierności Facebook nie tylko zwiększa prawdopodobieństwo zdrady, ale ułatwia także udowodnienie niewierności. Można przeanalizować historię aktywności w Facebooku i na tej podstawie dojść do interesujących wniosków. Łatwiej jest wpłynąć na kogoś poprzez przygotowanie innego konta na FB i nakłonienie danej osoby do na ... więcej »
08.12.2019 08:18
Cena: 1 800 Zł.
O

Cyber zdrada w realnej sypialni Facebook

Cyber zdrada w realnej sypialni Facebook - Zdjęcia do ogłoszenia
Cyber zdrada w realnej sypialni Facebook Nie daj sobie wmówić, że godzinne czatowania twojego partnera z nieznaną ci kobietą, to najzwyklejsza przyjaźń. Flirt przez internet jest o wiele łatwiejszy niż w realu, ale boli równie mocno jak rzeczywisty. Zaczyna się banalnie: od szybkiego i niespodziewanego rzutu oka na ekran jego komputera. Jest na nim co ... więcej »
Świętokrzyskie
+48507447496
07.12.2019 10:08
Cena: 1 800 Zł.
O

Testerzy Wierności sprawdzenie partnera przez Facebook

Testerzy Wierności sprawdzenie partnera przez Facebook - Zdjęcia do ogłoszenia
Wyobraź sobie sytuację, w której twój partner, ukochany, mąż wiążę się emocjonalnie z inną kobietą, bardziej niż z tobą. Że nagle ktoś, kto był zwykłą znajomą, koleżanką z pracy, przyjaciółką ze studiów, zaczyna być kimś bardzo ważnym w jego życiu. Że ONA wie o tym, o czym nawet ty nie wiesz. Rozmawiają ze sobą, bardzo dużo. Spotykają się, czasem jedynie ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 64
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)