Razem 300 526 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Żywołapka na kuny, cena, tel. 504-746-203, Odbiór Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedaż i dostawa klatki na kuny oraz montaż na terenie posesji. Pułapki wykonane są z siatki ,drutu ocynkowanego w kolorze maskującym. Służą do odławiania kun ,łasic, tchórzy, lisa. Posiadają bezpieczny uchwyt do przenoszenia, a otwierana klapka umożliwia umieszczenia przynęty. Zabezpieczenie okien, otworów specjalną siatką, Bezpieczne dla zwierząt ży ... więcej »
Nauka obsługi smartfona dla seniora. cena. tel. 504-746-203 - Zdjęcia do ogłoszenia
Nowe modele telefonów nie służą już tylko do odbierania rozmów czy pisania sms. To wyposażone system operacyjny urządzenia wyposażone szereg funkcji i ustawień. Załączona instrukcja nie zawsze pomoże w ich obsłudze. Oferujemy: Naukę obsługi smartfona. Pomoc, nie tylko osobie starszej, w poznaniu funkcji telefonów dotykowych. Nasi specjaliści przyjadą do P ... więcej »
Opieka indywidualna w domu cena,tel.504-746-203, Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Opieka prywatna nad osobami starszymi, po wypadku, zdarzeniach losowych. Pomoc w codziennych sprawach, czynnościach np: sprzątanie, gotowanie, zakupy oraz w codziennej toalecie. Organizacja czasu wolnego, załatwianie spraw. Opieka domowa nad seniorem Kompleksowa opieka nad osobą starszą ,seniorem. Pomoc przy poruszaniu się po mieszkaniu, przy korzys ... więcej »
Opiekunka osoby starszej,cennik, tel.504-746-203,Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
W naszej ofercie proponujemy opiekę domową nad seniorem, osobą starszą. Oferujemy pomoc w codziennych czynnościach. Nasza opiekunka wyręczy podopieczną w pracach domowych. Na przykład: Zakupy, prowadzenie gospodarstwa domowego, wykonanie drobnych prac w domu. Umawianie i towarzyszenie w podopiecznej podczas wizyt lekarskich. Załatwianie spraw urzędowyc ... więcej »
Przepychanie rur cena, tel. 504-746-203, toalety, odpływu - Zdjęcia do ogłoszenia
Czyszczenie kanalizacji sprężyną mechaniczną i elektryczną. Odetkanie zatkanej toalety, kabiny prysznicowej. Udrażnianie kanalizacji, brodzików, zlewów, wanien, muszli klozetowej. Czyszczenia rur kanalizacyjnych obejmuje między innymi przepychanie zlewów, Odtykanie zatkanych toalet, udrażnianie pisuarów, przetykanie odpływu w wannie, brodziku kabinie pry ... więcej »
Usuwanie szkód po zalaniu, cennik tel. 504-746-203, Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzątanie lokalu po zalaniu. W przypadku wystąpienia zdarzenia na przykład, pęknięta rura, wybicie kanalizacji czy inna awaria hydrauliczna oferujemy usługę specjalistycznego sprzątania. Usuwanie szkód po zalaniu. Wywóz i utylizacja zniszczonych rzeczy. Mebli, wykładziny podłogowej. W przypadku zalaniu parkietu czy paneli oferujemy kompleksową usługę demo ... więcej »
Naprawy domowe, cennik usług tel. 504-746-203, Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Pomagamy w domu, na działce w różnych pracach tych codziennych a także w trakcie remontu czy budowy. Jeśli potrzebujesz pomocy w swoim mieszkaniu czy na działce, chcesz wykonać pracę które wymagają wiedzy oraz silnych i sprawnych osób- Zadzwoń tel. 504-746-203 i powiedz co potrzebujesz ! Prace domowe, montaż, demontaż mebli, pomoc w przenoszeniu, przestaw ... więcej »
Złota rączka Wrocław, cennik, tel. 504-746-203. Fachowiec - Zdjęcia do ogłoszenia
Zobacz pełną listę naszych usług. Pomagamy w domu, na działce, ogrodzie, posesji oraz przy remoncie. http://omegaplus.home.pl/ Awarie Przepychanie toalet spiralą mechaniczną i elektryczną. Pogotowanie hydrauliczne, usuwanie awarii hydraulicznych. Udrażnianie rur, zatkanego odpływu od zlewu, łazienki, wanny. Przetykanie zatkanej toalety, pogotowie hydr ... więcej »
Wywóz,odbiór,starych okien, tel. 504-746-203, Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Wywozem gruzu oraz utylizacją odpadów budowlanych. Jesteś w trakcie remontu mieszkania, po remoncie łazienki pozostał Ci gruz, stara wanna, toaleta, śmieci ? Nie masz czasu zamówić kontenera i samemu znosić odpady ?. Zamów wywóz bezpośrednio z Twojego mieszkania. Nie musisz się martwić o kontener, worki na gruzu i śmieci, nasz firma wywozowa oferuje zniesien ... więcej »
Wyrzucić meble, firma, tel. 504-746-203. Odbiór,utylizacja - Zdjęcia do ogłoszenia
Czy chcesz wyrzucić stare meble? .Nie wiesz co zrobić ze niepotrzebnymi meblami. Zamów wywóz, przyjeżdżamy, wynosimy, wywozimy. Przyjedziemy nawet po pojedynczy mebel. Wersalkę,sofę,łożko,narożnik,materac,szafa,meblościanka,komoda,fotel,witryna,dywan,wykladzina,lodówka,szafy z kuchni, meble kuchenne,meblościanka, szafa pod zabudowę. Sprzątanie,opróżnianie, ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Skrzynka na grób, cena z montażem tel. 504-746-203. Obudowa - Zdjęcia do ogłoszenia
Obudowy na grób tymczasowy. Oferujemy montaż na wszystkich cmentarzach w mieście Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Siechnice. Rama drewniana, skrzynia zapewnia zabezpieczenie grobu do czasu postawienie pomnika z kamienia. W naszej ofercie znajdują się nie tylko obrzeża drewniane ale również krzyże, płotki nagrobne. Sztuczne trawy oraz zrębki i dekoracje do ... więcej »
Wyburzenie pieca kaflowego, cennik tel 504-746-203, Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Ile kosztuje rozbiórka pieca kaflowego. Cena za usługę uzależniona jest od ilości pieców kaflowych, przeznaczonych do likwidacji i ich wielkości. W przypadku zamówienia usługi, którą zawiera również rozebranie wraz ze zniesie, gruzu i kafli z rozbiórki, cennik usługi będzie zawierał znoszenie, wywóz gruzu oraz podstawienie kontenera. Oferujemy kompleksowe ... więcej »
Utylizacja starych, mebli, cennik, tel. 504-746-203,wywóz - Zdjęcia do ogłoszenia
Kompleksowy wywóz gabarytów, utylizacja z domu oraz odbiór mebli biurowych, sprzętów RTV i AGD. oraz innych przedmiotów. Dla Państwa dyspozycji dysponujemy transportem samochodowym oraz podstawiamy kontenery. Podejmiemy się usługi dla małych dużych klientów, osób prywatnych oraz firm. Zapewniamy bezpieczny demontaż, zniesienie i wywóz odpadów gabarytowy ... więcej »
Sprzątanie piwnicy, cennik, usługi.tel. 504-746-203, Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Potrzebujesz pozbyć się gratów z piwnicy. Zalegają w niej stare, śmieci, graty ? Co z nimi zrobić. Zadzwoń – Wywózka zbędnego wyposażenia. Zabieramy, meble,graty,klamoty,śmieci,słoiki, opony,materace,stare ubrania oraz inne rzeczy po lokatorze. Sprzątanie piwnic, omiecenie z pajęczyn, zamiatanie. Opróżnianie mieszkań piwnic Wrocław i okolice. Opróżniamy: p ... więcej »
Firma odbierająca stare meble, tel. 504-746-203, Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma wywożąca meble, zajmujemy się odbiorem starych mebli, rzeczy, gratów z mieszkań, domów, Wrocław, cena Opróżnianie,likwidacja,sprzątanie,usunięcie,czyszczenie mieszkań,lokali,piwnic,strychów,garaży,pomieszczenia,magazynu,likwidacja mieszkań, Zapewniamy, demontaż,wyniesienie,wywiezienie starych mebli,cennik,utylizacja, po lokatorach, po wynajmie. Przyg ... więcej »
Likwidacja mieszkań i pomieszczeń, opróżnienie domu, garażu - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli sprzedajesz mieszkanie, lub właśnie jesteś po kupnie domu i potrzebujesz pozbyć się zalegających gratów, które nie są ci już potrzebne, zadzwoń do nas, my wywieziemy a Ty pozbędziesz się problemu ! Opróżnianie garażu, magazynu. Zamierzasz opuścić wynajmowany lokal a wyposażenie które się w znajduje w pomieszczeniu jest Ci zbędne ? Wywieziemy!!! Usuwa ... więcej »
Opróżnianie mieszkań,domów,lokali,pomieszczeń,cennik - Zdjęcia do ogłoszenia
Czy chcesz pozbyć się starych mebli ? Co zrobić ze starymi meblami, czy wiesz gdzie je wyrzucić? Zamów wywóz bezpośrednio z Twojego domu. Odbiór, zniesienie, wywóz. Wywóz i utylizacja starych mebli. Nasza firma pomoże pozbyć się mebli i innych Twoich gratów. Przyjedziemy nawet po pojedynczy mebel nie musisz mieć całego domu do opróżnienia!. Usuniecie rzecz ... więcej »
Wywóz mebli, wrocław, tel. 504-746-203, utylizacja,starych - Zdjęcia do ogłoszenia
Wywóz odpadów gabarytowych z wyniesieniem z domu, mieszkania. Odbiór gabarytów, meblościanki, foteli, sofy, kanapy, wersalki. Wywożenie niepotrzebnych mebli, rzeczy, wyposażenia mieszkania. Wywóz gabarytów z piwnicy, strychu. Utylizacja, sprzątanie i opróżnianie pomieszczeń. Czyszczenie,porządkowanie mieszkań,piwnic,strychów,garaży. wywóz : tapczanu, kanapy ... więcej »
Opróżnienie mieszkania cena tel. 504-746-203, likwidacja - Zdjęcia do ogłoszenia
Zbędne rzeczy zabieramy z mieszkania strychu, garażu, pomieszczenia. Zapewniamy ich zniesienie. Wywóz starych, mebli, gratów, klamotów. Opróżnianie mieszkań, domów, piwnic z niepotrzebnych mebli, gratów jest zajęciem wymagającym zaangażowania większej ilości osób oraz własnych środków transportu. Jeśli nie chcesz zadania organizacyjnie brać na siebie, zam ... więcej »
Opróżnianie domu cena, Wrocław, tel. 504-746-203, wywóz - Zdjęcia do ogłoszenia
Zabieranie zbędnych rzeczy, wywożenie gratów z garażu, odgracanie pomieszczeń. Opróżnianie domów w wywozem wyposażenia. Czyszczenie mieszkań, lokali, pomieszczeń, z dywanów, materacy, materacy, wersalek, mebli z załadunkiem, utylizacja mebli , starego agd, kanapy, demontaż szafy, regałów, starych niepotrzebnych mebli. Likwidacja mieszkań we Wrocławiu, pomie ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 78
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)