Razem 303 493 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Cześć, chciałbym tu poznać dziewczynę w wieku do 25-26 lat z Warszawy, najważniejsze żeby była pozytywnie nastawiona do życia :) jeśli chodzi o wygląd to preferuję kobiety z krągłościami/większą ilością ciałka, bardzo kręcą mnie okrągłe mięciutkie brzuszki i bujne owłosienie łonowe, a w okresie zimowym całkowity brak depilacji (tak wiem, spóźniłem się o jakieś 50 lat :P). Rodzaj znajomości? Stała relacja koleżeńska/przyjacielska, docelowo związek. pozdrawiam M27
11.08.2019 02:38
Z

Szukam młodej fedee z Warszawy

28 letni mężczyzna z Warszawy pozna do bliższej znajomości młodszą kobietę lubiącą klimaty feedee i foodie aspirującą do osiągnięcia większej wagi :) z Warszawy. Wbrew panującej powszechnie opinii, u kobiet, nie interesuje tycie do monstrualnych rozmiarów, a raczej akceptacja siebie, brak chęci odchudzania, a pojawiające się z czasem ew. dodatkowe kilogramy potraktujmy jako przyjemny dodatek. Szukam dziewczyny do bliższej znajomości, a docelowo do związku. TYLKO WARSZAWA!!!!!!!!
Witam piękne panie :) szukam młodej puszystej (bez górnej granicy wagi) najlepiej ponad 130 a nawet 150 kg kobiety, najlepiej do 27 lat, z Warszawy, mile widzialne kobiety naturalne, przeciwniczki depilacji, lubiące siebie i czujące się dobrze ze swoją wagę, takie które ze swoich krągłości czynią atut i uwielbiają pieszczoty tego ciała. Może spotkamy się tylko we dwoje? :) a może wyjdzie z tego coś więcej ;> M. 28 lat :)
01
Ogłoszenia 1 do 3 z 3
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)