Razem 262 447 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Serwis komputerów - ODBIERAMY do naprawy komputery - Zdjęcia do ogłoszenia
Wychodząc na przeciw potrzebom Klienta wprowadziliśmy odbiór sprzętu komputerowego do naprawy na terenie WARSZAWY. Jaki sprzęt odbieramy do naprawy: - komputery stacjonarne, - laptopy. Jak umówić się na odbiór: - Odbieramy z dowolnego miejsca w Warszawie w godzinach 8 - 22 od poniedziałku do piątku, - wystarczy zadzwonić na nasz numer telefonu i do ... więcej »
Warszawa
+48575309733
Skuteczne USUWANIE wirusów - Serwis Komputerowy - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli podejrzewasz obecność złośliwego oprogramowania, zgłoś się do nas niezwłocznie. Posiadamy niezbędny sprzęt, oprogramowanie, wiedzę i doświadczenie – wszystko, czego potrzebujesz do skutecznego wyleczenia swego komputera. Podstawowy koszt usługi usuwania wirusów to tylko 150 zł – kwota nieduża w porównaniu do możliwych strat finansowych, których przy ... więcej »
Warszawa
+48575309733
Instalowanie SYSTEMU z zachowaniem danych - Zdjęcia do ogłoszenia
Użytkowanie komputera ma jeden prosty cel – ułatwienie życia. Podstawą sprawnego działania sprzętu jest prawidłowo zainstalowany i skonfigurowany system operacyjny. Od jego efektywnej pracy zależy też wydajność sprzętowa maszyny i płynne działanie oprogramowania. Gdy szukasz prostego, szybkiego i skutecznego sposobu na prawidłową instalację systemu – postaw ... więcej »
Warszawa
+48575309733
ŻÓŁWIE TEMPO laptopa – WOLNO pracuje, DŁUGO się włącza? - Zdjęcia do ogłoszenia
Spowolniona praca komputera jest bardzo uciążliwa, ale odpowiednia diagnostyka i czynności naprawcze pozwalają na skuteczne pozbycie się problemu. Warto więc skorzystać z pomocy naszego serwisu laptopów, gdyż wiedza przeciętnego użytkownika laptopa często okazuje się być niewystarczająca i nigdy nie daje pewności uzyskania zamierzonych efektów. Nie zwlekaj, ... więcej »
Warszawa
+48575309733
Odzyskaj dane, przywróć sobie spokój - Serwis Komputerowy - Zdjęcia do ogłoszenia
Komputer to nie tylko narzędzie pracy i rozrywki, ale też gigantyczny magazyn, w którym przechowujesz zdjęcia, muzykę, filmy i inne ważne dla Ciebie pliki. Kiedy zdarzy się awaria i utracisz te dane – co możesz zrobić, aby je odzyskać? Jeśli zależy Ci na czasie i skutecznym odzyskaniu plików, postaw na ofertę naszego serwisu komputerowego ze specjalizacją w tym zakresie. Serdecznie zapraszamy.
Warszawa
+48575309733
Problem z laptopem? MATRYCA nic nie wyświetla? Serwis Komp. - Zdjęcia do ogłoszenia
O ile laptop nie uległ żadnym mechanicznym uszkodzeniom, ciężko jest na pierwszy rzut oka stwierdzić, co jest przyczyną braku obrazu na jego ekranie. Winna może być niesprawna płyta główna lub karta graficzna, uszkodzona matryca lub taśma matrycy. Dlatego zgłoś się do naszego serwisu, a my szybko zdiagnozujemy i naprawimy usterkę w Twoim laptopie.. Serdecznie zapraszamy.
Warszawa
+48575309733
01
Ogłoszenia 1 do 6 z 6
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)