Razem 263 628 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
27.06.2016 09:59
O

Endorynolog

Endorynolog - Zdjęcia do ogłoszenia
Nasz endokrynolog, posiada długoletnie doświadczenie i wiele ważnych certyfikatów zawodowych, które świadczą o jego kompetencjach oraz profesjonalizmie. Dział endokrynologiczny zajmuje się diagnozą chorób związanych z układem hormonalnym. Do skorzystania z konsultacji lekarza endokrynologa powinny skłonić nas takie dolegliwości jak nieprawidłowe funkcjonowa ... więcej »
Cała Polska
+48713111236
10.06.2016 08:19
O

Gastrolog wrocław

Gastrolog wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapewniamy profesjonalne badania w zakresie leczenia chorób przewodu pokarmowego. Cechujemy się profesjonalizmem. Co oferujemy? Przede wszystkim konsultacje, diagnostykę oraz interpretację badań, leczenie chorób przełyku, żołądka, jelit, wątroby i trzustki. Przyjmujemy pacjentów z Wrocławia oraz gminy Kobierzyce, jest to bardzo rozległy teren i wiele osób mo ... więcej »
Dolnośląskie
+48713111236
03.06.2016 12:47
O

Kardiolog Wrocław

Kardiolog Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Nasza poradnia kardiologiczna zajmuje się leczeniem wrodzonych oraz nabytych chorób serca, a także układu krążenia, naczyń krwionośnych i mięśnia sercowego. Są to jedne z tych chorób, które warto wcześnie zdiagnozować, gdyż później mogą się przełożyć niekorzystnie na komfort życia. Jaki jest tego morał? Warto wykonywać regularne badania i wcześniej podejmow ... więcej »
02.06.2016 08:21
O

Nefrolog Wrocław

Nefrolog Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Nasza klinika zapewnia cenione przez klientów profesjonalne badania w zakresie chorób nerek oraz układu moczowego u dzieci jak i dorosłych. Przyjmujemy pacjentów z Wrocławia oraz gminy Kobierzyce, jest to bardzo rozległy teren i wiele osób ma szansę skorzystać z naszych usług. Kiedy warto skorzystać z konsultacji lekarza nefrologa? Przede wszystkim jeśli obs ... więcej »
23.05.2016 09:17
O

Neurolog Wrocław

Neurolog Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Leczymy wszelkie urazy układu nerwowego typu : urazy głowy, szyi, tułowia oraz kończyn (m.in. urazy czaszki, rwę kulszową, dyskopatię), padaczki, neuropatie, choroby kręgosłupa. Umówienie się na wizytę w naszej poradni nie jest uciążliwe dla pacjenta, wystarczy zadzwonić lub przyjść osobiście. Terminy oczekiwania są o wiele krótsze niż w innych poradniach. N ... więcej »
19.05.2016 10:30
O

Ortopeda we Wrocławiu

Oferowane przez nas badania świadczone są przy użyciu sprzętu zgodnego z najnowszą myślą technologiczną, dzięki temu zabiegi trwają niedługo i są dokładne. Kiedy warto zasięgnąć porady ortopedy? jeśli ból kręgosłupa jest przerażający bądź nawracający, właśnie tego typu objawy mogą promieniować do innych części ciała, co już nie jest bezpieczne.
19.05.2016 10:27
O

Ortopeda wrocław

Ortopeda wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy bardzo profesjonalne usługi ortopedyczne. Przez cały okres prowadzenia działalności udało nam się zdobyć doskonały sprzęt, który jest w pełni zgodny z najnowszymi trendami, sprawia to, iż w połączeniu z doświadczeniem naszych lekarzy, nasi pacjenci są zadowoleni, ponadto w dużym stopniu przyczynia się do diagnozy oraz leczenia Państwa chorób. Tuż p ... więcej »
12.05.2016 08:03
O

Laryngolog wrocław

Laryngolog wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Nasi lekarze działu laryngologicznego zapewniają przeprowadzenie bezbolesnych badań diagnostycznych, które na pewno warto wykonywać regularnie. Są to badania, których nie warto lekceważyć. Oferowane przez nas badania świadczone są przy użyciu sprzętu zgodnego z najnowszą myślą technologiczną, dzięki czemu zabiegi trwają niedługo i są dokładne. Poradnia przyj ... więcej »
10.05.2016 11:33
O

Urolog Wrocław

Urolog Wrocław - Zdjęcia do ogłoszenia
Zastanawiają się Państwo czym zajmuje się nasza poradnia urologiczna? Specjalista urolog leczy m.in. choroby prostaty i zaburzenia potencji, nietrzymanie moczu, kamicę moczową czy infekcje układu moczowego. Umówienie się na wizytę w naszej poradni nie jest uciążliwe dla pacjenta, wystarczy zadzwonić lub przyjść osobiście. Terminy oczekiwania są zdecydowanie ... więcej »
01
Ogłoszenia 1 do 9 z 9
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)